Пам’ятаємо... Вшановуємо...
10 червня 2023 року мешканці Ольгопільської територіальної громадиякі відкрили Алею Слави і Пам’яті Героїв-захисників України. Цим вони вшанували своїх земляків, які загинули, захищаючи нас всіх від рашистських навали..Ми ніколи не пробачимо росії цих непоправних втрат – найкращих синів рідної землі, цвіту нашої нації.
Вічна пам'ять і слава: Гуку Івану Петровичу, Лемцю Василю Володимировичу, Бродському Ігорю Павловичу, Олійнику Віталію Івановичу, Римському Максиму Олександровичу, Кудревичу Віктору Миколайовичу, Жукову Олександру Олександровичу, Мазуру Олександру Валерійовичу, Черкасову Володимиру Юрійовичу, Кифоренку Борису Борисовичу, Бурдейному Вячеславу Вікторовичу, Горбатюку Руслану Сергійовичу, Бережному Євгену Сергійовичу, Кошланському Олександру Олександровичу, Курілову Артему Віталійовичу.
Щирі слова співчуття та низький уклін рідним і близьким Героїв-захисників України.
Слава Україні! Героям Слава!
Також було проведено Спільну молитву за Україну та її Героїв.