Гайсинська районна рада
Вінницька область
Малий Герб України
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

09 грудня - Сьогодні Україна та світова спільнота вшановують безневинних жертв злочинів, спричинених етнічною, расовою, релігійною ненавистю

Дата: 09.12.2024 08:15
Кількість переглядів: 46

Сьогодні Україна та світова спільнота вшановують безневинних жертв злочинів, спричинених етнічною, расовою, релігійною ненавистю

 Світовою громадськістю геноцид визнано найнебезпечнішою формою порушення прав і свобод людини та найтяжчим злочином проти людства. У новітній історії людство з жахом дізнавалося про геноцидні дії…

   Особливе значення це страшне поняття посідає у нашій національній пам’яті. Адже саме на святій благодатній українській землі у XX столітті тоталітарні режими – комуністичний і нацистський – вчинили кілька злочинів геноциду: Голодомор-геноцид українців 1932–1933 років; Голокост євреїв та геноцид ромів під час німецької окупації; геноцид кримськотатарського народу радянською владою в 1944-му. Здавалося б, ці жахіття назавжди залишаться в минулому. Але ні. У наші дні світ здригнувся від Бучі, Ірпеня, Маріуполя та незліченних інших прикладів «геройської доблесті» дикої орди північно-східного сусіда. Російські війська, порушуючи всі можливі міжнародні норми та права, перекресливши будь-які уявлення про людяність і норми моралі, знищують представників усіх національностей, рас, лише тому, що вони живуть в Україні і готові боротися за своє право жити у власній державі. І зараз неможливо ні уявити, ні порахувати кількість жертв російського геноциду проти української нації. Вічна памʼять усім жертвам російського терору!

  Геноцидну природу дій росії в Україні визнали провідні цивілізовані країни світу. Віримо, що зло мусить бути і обов’язково буде покараним!



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь